Co zrobić by Twoja szkoła była wyjątkowa?

 

Jeśli jesteś nowoczesnym dyrektorem lub nauczycielem, to pytanie na pewno często Ci towarzyszy. Widzieliśmy je w oczach niejednego edukacyjnego aktywisty. Czytaliśmy w licznych mailach. Słyszeliśmy w wielu placówkach.

Żeby przełamać opór i uruchomić zmiany trzeba pierwszego kroku. Zarezerwuj sobie godzinę, wycisz telefon i koniecznie obejrzyj na spokojnie poniższy webinar. To może być pierwszy krok dla Ciebie i Twojej jednostki.

Webinar został nagrany przez Ewę Tomczak w ramach ogólnopolskiego wydarzenia Design Thinking Week 2018 r. Zawiera wprowadzanie do myślenia projektanckiego i przykłady wykorzystania w edukacji. Pokazuje w jakim podejściu pracujemy, jak budzimy zaangażowanie i kreatywny potencjał w zespołach.
A na dodatek…

…poznasz konkretne narzędzia, dzięki którym:

  • zainteresujesz uczniów/studentów: pobudzisz ich kreatywność, przedsiębiorczość oraz nowatorskie myślenie;
  • ulepszysz swoją placówkę, poprawisz relację między współpracownikami, wdrożysz innowacyjne narzędzia edukacyjne.

 

 

“Wszyscy, którzy szukają nowatorskich rozwiązań i pomysłów, powinni skorzystać z kreatywnej metody rozwiązywania problemów i tworzenia innowacji, aby dowiedzieć się, czego naprawdę pragną uczniowie i nauczyciele. Dzięki kompetentnym trenerom (…) każdy mógł wziąć udział w aktywnym generowaniu pomysłów, rozwijaniu i usprawnianiu pracy swojej szkoły. Warsztaty były także doskonałą przestrzenią do dyskusji, dawały możliwość inspiracji i wymiany doświadczeń.”

Anna Piotrowska-Wągrocka
Dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara “Rudego” w Kaliszu

 

Współpracowaliśmy m.in. z:

UP w KRAKOWIE
AWFiS w GDAŃSKU
PWSZ w PILE
AIP w KALISZU
ZSE
NO BELL
NAVIGO
DT WEEK

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź, co mówią o współpracy >>

 

Poznajmy się!

Ewa Tomczak
Krzysztof Kluza
Krzysztof Kluza
Barbara Bartczak
Barbara Bartczak
Artur Maik

 

 

Zapraszamy do rozmowy >>