Barbara Bartczak

 

Barbara BartczakBarbara doktoryzowała się w obszarze kultury i polityki niemieckiej. Posiada dyplom eksperta w zakresie organizacji i komunikacji menedżerskiej Polsko-Amerykańskiego Studium Central Connecticut State University New Britain, Connecticut oraz Politechniki Wrocławskiej. Jest certyfikowanym moderatorem design thinking.

Zawodowo od ponad 10 lat pracuje w obszarze współpracy międzynarodowej, a prywatnie mieszka w Niemczech, w Polsce a także w Holandii. Jest pasjonatką dalekich podróży. W ostatnich latach spędziła ponad 30 miesięcy podróżując i prowadząc szkolenia dla międzynarodowych zespołów w takich krajach jak Indie, Tajlandia czy Singapur.

Barbara realizuje projekty szkoleniowe dla międzynarodowych organizacji biznesowych, agencji rządowych oraz terenowych organów administracji. W swojej roli ekspertki wspiera menedżerów i pracowników w podnoszeniu ich efektywności w międzynarodowej współpracy. Ze względu na wychowanie w kontekście dwukulturowym, tematyka polsko-niemieckich relacji biznesowych jest szczególnie bliska jej sercu.

Biznesowe doświadczenie z pasją przekazuje następnym pokoleniom. Regularnie pracuje ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego oraz z młodzieżą szkół średnich.

Jej zainteresowania to psychologia humanistyczna w perspektywie filozofii zen oraz coaching.

Linkedin

www

 

>> zapraszamy do rozmowy