Ewa Tomczak

 

Main engine Design Thinking w Szkole gdzie współtworzy nowatorskie rozwiązania edukacyjne dla uczelni wyższych i szkół.

Certyfikowany moderator design thinking i trener biznesu z ponad siedmioletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów. Ciągły głód wiedzy pcha ją do dalszych poszukiwań nowych metod i perspektyw. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na wydziale Ekonomii, jest absolwentką Akademii Trenera Biznesu SET i certyfikowanym trenerem zmian. Jest członkiem Service Design Network.

Ewa posiada kilkuletnie doświadczenie w inicjowaniu, planowaniu i wdrażaniu zmian w organizacjach, w tym usprawnianiu struktury organizacyjnej, wprowadzaniu nowych produktów i kompleksowych działań marketingowych.

Pracując nad innowacyjnymi rozwiązaniami, budzi zaangażowanie pracowników, wykorzystuje potencjał interdyscyplinarnych zespołów i siłę skoncentrowanych na człowieku metod projektowania. Wykorzystuje do tego podejście DT (myślenie projektowe) i narzędzia service design (projektowania usług).

Prowadzi procesy projektowe i moderuje sesje warsztatowe, a podczas szkoleń i konferencji chętnie dzieli się doświadczeniem z innymi.

Wartościami, które najbardziej ceni w życiu zawodowym, są: rozwój, relacje, wolność wyboru i uczciwość. Prywatnie kocha konie i salsę kubańską.

Jest przekonana, że nigdy nie jest za późno, jeśli tylko się chce.

 

Dane kontaktowe:

+48 888 493 077
et (at) dtwszkole.pl

www

Facebook

Linkedin

 

 

>> zapraszamy do rozmowy