Referencje

Zobacz, co o współpracy z nami mówią klienci.

.

“Wszyscy, którzy szukają nowatorskich rozwiązań i pomysłów, powinni skorzystać z kreatywnej metody rozwiązywania problemów i tworzenia innowacji, aby dowiedzieć się, czego naprawdę pragną uczniowie i nauczyciele. Dzięki kompetentnym trenerom (…) każdy mógł wziąć udział w aktywnym generowaniu pomysłów, rozwijaniu i usprawnianiu pracy swojej szkoły. Warsztaty były także doskonałą przestrzenią do dyskusji, dawały możliwość inspiracji i wymiany doświadczeń.”

Anna Piotrowska-Wągrocka
Dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara “Rudego” w Kaliszu

.

“Dzięki szkoleniu ujrzałam siebie i innych uczestników w nieco innym świetle. Zobaczyłam jak projektujemy na naszych klientów własne schematy działania i opinie. Zrozumiałam jak trudno wejść w czyjeś buty i poznać jego potrzeby. Muszę przyznać, że to dość przełomowy moment w moim życiu zawodowym – takie odwrócenie barykady.

Zofia Jeżewska-Bania
Zastępca Kwestora, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile

.

“Dla mnie przede wszystkim to wielka osobista wartość. To jest kurs, na który czekałam całe życie. Teraz to wiem. Oprócz tego, że się bardzo dużo rzeczy dowiedziałam o sobie i o wszystkim co robiłam, to na dodatek to była jeszcze frajda. Tak powinna szkoła wyglądać. To jest metoda przyszłości.

Aneta Radzik
nauczycielka historii

.

Akademia Moderatorów DT to dla mnie przygoda pełna zaskakujących i kreatywnych wyzwań która po skończeniu kursu tak na prawdę dopiero się rozpoczęła. Odkryłam w sobie niezwykłe pokłady zapału i energii, a wcześniejsze ‘niemożliwości’ stały się możliwe! DT to niezwykle kreatywne i kompleksowe uzupełnienie braków współczesnej edukacji w zakresie projektowania rozwiązań dla codziennych szkolnych problemów.

Kasia Kawalec
nauczycielka geografii

.

„Obejrzałam webinar. Już widzę, że nie mogę skończyć jedynie na wywiadzie. Potrzebuję przejść przez wszystkie etapy. Robiłam kiedyś jakieś szkolenia z DT. Twoje jednak jest tak rzeczowe, że tamte po prostu były zbędnym wydatkiem.

Magdalena Mosoń
właścicielka Fabryka Języka by Magdalena Mosoń

.

“Warsztaty (…) były doskonale przygotowane przez Panią Ewę, w opinii nie tylko mojej ale samych uczestników. Pani Ewa świetnie moderowała pracę podczas warsztatów, stymulując uczestników do aktywnej, kreatywnej pracy, a przy tym kontrolując czas by osiągnąć zaplanowane na starcie cele.
Efekty tej jednodniowej pracy przerosły nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy takie rezultaty, których żadną inną metodą nie bylibyśmy w stanie otrzymać w tak krótkim czasie.”

Karolina Świduska
właściciel szkoły tańca Alchemia Dance Studio

.

“Ewa projektuje niesztampowe pomysły na działania rozwojowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Doskonale dopasowuje program i sposób prowadzenia zajęć do specyfiki danej grupy. Zawsze elastycznie reaguje na pojawiające się potrzeby i wymagania uczestników. Potrafi lekko, praktycznie i skutecznie przekazywać nową wiedzę, a jej rozległe doświadczenia w zakresie wykorzystania myślenia projektowego przekładają się na wypracowywanie konkretnych pomysłów na ulepszenia edukacyjne i organizacyjne.
Polecam współpracę z Ewą wszystkim jednostkom edukacyjnym, które szukają innowacyjnych pomysłów i chcą rozwinąć kreatywny potencjał swoich pracowników i uczniów.“

Magdalena Sekura-Nowicka
Dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu

.

Trudno wyrazić w krótkiej notce, ile się tutaj nauczyłam. Z pewnością wyszłam poza swoje ograniczenia, wdrożyłam narzędzia DT do mojej pracy w szkole, zaraziłam DT koleżanki z pracy, poszerzyłam horyzonty i rozwinęłam myślenie kreatywne, bo Design Thinking jest z jednej strony tak odległy od tego, czym zajmowałam się do tej pory, a z drugiej strony tak sensowny, potrzebny, wrodzony

Atmosfera życzliwości, wsparcia i profesjonalizmu towarzyszyła mi przez cały czas trwania kursu. Mam nadzieję także, że pierwszy projekt metodą DT, który przygotowywałam podczas szkolenia, będzie choć małą cegiełką dla odmiany polskiej edukacji.

Ewelina Brzóska
nauczyciel języka polskiego

.

“Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna, była przekazana w sposób ciekawy i angażujący, jednocześnie wyzwalała ogromny potencjał oraz swobodny i samodzielny sposób myślenia uczestnistników warsztatu. Dzięki dużej wiedzy i szerokiemu doświadczeniu trenera warsztat zakończył się sukcesem. Zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy, są bardzo zadowoleni z efektów szkolenia, szczególnie z jakości przekazanej wiedzy, która będzie przydatna w codziennej pracy.

Zuzanna Szczudlik
Prezes Zarządu Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

.

“Warsztaty zostały przygotowane bardzo profesjonalnie, angażowały wszystkich uczestników. Przekazywane treści zostały dostosowane do poziomu i potrzeb grup uczestniczących w zajęciach. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas warsztatów zostaną wykorzystane do pracy w realizacji projektu oraz w dalszej pracy z młodzieżą, a przekazane po warsztatach bardzo ciekawe materiały ułatwią pracę uczestnikom.”

Beata Matuszczak
Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. J. Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim

.

“Warsztaty DT poprowadzone dla studentów PWSZ w Kaliszu nie tylko wzbogaciły o kierunkową wiedzę, ale również stały się inspiracją oraz źródłem informacji co jest niezbędnym dla początkowej fazy rozpoczynania biznesu.”

Małgorzata Spychalska
Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

.

“Udział w warsztacie był dla mnie bardzo owocny – rekomenduję prowadzącą warsztaty p. Ewę Tomczak jako kompetentnego, rzetelnego trenera oraz prowadzącego warsztaty uzupełniające praktyczny rozwój zawodowy oraz osobisty.”

Angelika Gromotka
Brand Director

.

“Warsztaty były dobrze ułożone i mogłem rozwinąćswoje metody kreatywne. Nie było miejsca na nudę. Przez 100% czasu byłem zaangażowany w zadania szkoleniowe.”

Dobrosław Duszyński

.

“Prowadząca wykazała się dużym profesjonalizmem, skupiona na szkoleniu i uczestnikach, dla mnie ważne było, że słuchała, co mówiliśmy i dostosowywała się do naszych oczekiwań. Polecam!”

Aleksandra Betka-Sołtysiak

.

“(…) dowiedziałam się w końcu czym jest to, co mnie wyróżnia i jak to podkreślać. Ewa zadaje trafne pytania i trzyma się tematu. Wyciąga z wypowiedzi wnioski, których sami nie widzimy i podpowiada sposoby na ich wykorzystanie.”

Aneta Wierzbicka

.

“Pani Ewa jest osobą solidną, dobrze zorganizowaną oraz skrupulatną. Powierzone jej zadania dotyczące organizacji szkoleń wykonuje bardzo dobrze. Jest osobą samodzielną i kreatywną, dzięki czemu szkolenia nigdy nie są sztampowe. Jest nastawiona na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Potrafi angażować i motywować grupę do pracy, co jest bardzo cenne na każdym szkoleniu.”

Karolina Okrój

.

“Jestem bardzo zadowolona ze wspołpracy. Dostałam więcej niż się wstępnie spodziewałam, czuję że wszystko, na czym mi zależało, zostało przeanalizowane i wiem, co mam dalej robić.”

Izabela Wyrodek

.

“Bardzo lubię być zaskakiwana i kiedy czuję moje umiejętności, sprawczość i potencjał. Podczas naszego spotkania tak właśnie się czułam. Jednocześnie podczas konsultacji Ewa była bardzo rzeczowa, konkretna i trzymała w ryzach granice czasowe i tematyczne. Uwielbiam to. Dzięki czemu każda minuta była efektywna.”

Anita Iwaniak

.

Też chcesz z nami współpracować?

Zapraszamy do rozmowy!