Rethinking Education

Zmieniamy edukację.

 

Projekt “Rethinking Education – zmieniamy edukację” powstał w odpowiedzi na kryzys związany z koronawirusem. Chcemy stworzyć rozwiązanie, które realnie wpłynie na rzeczywistość związaną z edukacją zdalną.

To oddolna inicjatywa pro publico bono, w pełni finansowana poprzez swoją pracę przez osoby w niego zaangażowane. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Greenhat Innovation. Oprócz DT w Szkole partnerami współtworzącymi go są Service Design Network Poland, LEMLab, Happy Color oraz iteo.

 

Sprawdź działania realizowane w ramach projektu!

 

badanie uczniów, rodziców i nauczycieli

Przeprowadziliśmy ogólnopolskie badanie w formie jakościowych ankiet oraz wywiadów pogłębionych wśród rodziców, nauczycieli oraz uczniów. Żeby sprawdzić różne perspektywy na nauczanie zdalne, zebraliśmy informacje od ponad 350 osób. Trwają prace nad opracowaniem raportu.

Chcesz otrzymać raport zaraz po opracowaniu? Zapisz się na listę chętnych!

 

inspiracyjne webinary

Odbyły się 3 webinary, na których goście opowiadali o swoim spojrzeniu na edukację i jej przyszłość.

 

książeczka

Polecamy bezpłaty zbiór opowiadań „Uśmiechnij się! W domu też jest fajnie” przygotowany specjanie dla dzieci i rodziców, którzy mierzą się z izolacją i edukacją zdalną.

Książęczka powstała w ścisłej współpracy z Happy Color. Zawiera krótkie opowiadania i ćwiczenia kreatywne dla najmłodszych, których celem jest dostarczenie okazji do wytchnienia, wspólnej zabawy i budowania bliskości.

>> pobierz książeczkę

 

 

 

 

 

zaangażowane z DT w Szkole

Ewa Tomczak
Barbara Bartczak
Barbara Bartczak
Iza Błaszkiewicz
Małgorzata Daniel

 

zapraszamy do kontaktu

Zróbmy razem coś dobrego!