Rethinking Education – książeczka

Polecamy bezpłaty zbiór opowiadań „Uśmiechnij się! W domu też jest fajnie” przygotowany specjanie dla dzieci i rodziców, którzy mierzą się obecnie z izolacją i edukacją zdalną.

Książęczka powstała w ramach projektu Rethinking Education w ścisłej współpracy z Happy Color. Zawiera krótkie opowiadania i ćwiczenia kreatywne dla najmłodszych, których celem jest dostarczenie okazji do wytchnienia, wspólnej zabawy i budowania bliskości.

Autorką tekstów jest Ewelina Sierocka – mama, która w wyniku obostrzeń związanych z pandemią musiała przemodelować swoje życie i zostać ze swoją pociechą w domu. Ilustracje do książki stworzyły Mery Winiecka i Natalia Urbańska.

 

>> Pobierz książeczkę

 

Projekt “Rethinking Education – Zmieniamy Edukację” powstał w odpowiedzi na kryzys związany z koronawirusem. Wraz z zaangażowanymi partnerami chcemy stworzyć rozwiązanie, które realnie wpłynie na rzeczywistość związaną z edukacją zdalną.

Projekt ten jest oddolną inicjatywą pro publico bono, w pełni finansowaną (poprzez swoją pracę) przez osoby w niego zaangażowane.

Inicjatorem projektu Rethinking Education jest Greenhat Innovation. Oprócz DT w Szkole partnerami współtworzącymi go są Service Design Network Poland, LEMLab, Happy Color, iteo, Art Wizard (Michał Maciejewski).