szukamy współpracowników

Rozbudowujemy bazę współpracujących z Design Thinking w Szkole trenerów, projektantów i moderatorów DT. Jeśli czujesz mięte do oświaty i lubisz pracować z wykładowcami, nauczycielami, studentami i uczniami na różnych poziomach edukacji, być może to Ciebie szukamy 🙂

Ale po kolei…

➡ Jakie są fundamenty?

Wierzymy, że myślenie projektowe rozwija – ludzi, usługi i całe organizacje – i chcemy skutecznie zaszczepić je w systemie edukacji. Naszym celem jest wspieranie menadżerów oświaty i edukatorów, którzy chcą zmienić swoją uczelnię lub szkołę na lepsze.

➡ Czego szukamy u współpracowników?

Z twardych rzeczy ważne jest doświadczenie trenerskie / projektowe / moderatorskie / inne (jakie?) we współpracy z oświatą, dobre czucie edukacyjnych tematów i praktyczna znajomość podejścia #DesignThinking (od strony prowadzenia, nie tylko uczestnika w warsztatach).

Z miękkich – nastawienie na współpracę i otwartą komunikację, uczciwość i proaktywność.

➡ Co oferujemy?

Możliwość elastycznej współpracy przy ciekawych szkoleniach i projektach dopasowanych do Twoich kompetencji i doświadczenia.

Uczciwe i transparentne zasady współpracy.

Fajny zespół do współpracy.

To nie jest poszukiwanie trenera „na już” do bieżącego projektu. Zapraszamy osoby, które myślą bardziej strategicznie o swojej pracy i chcą się rozwijać projektując i edukując w sektorze oświaty.

Miejsce zamieszkania nie jest istotne – działamy na terenie całej Polski.

➡ Czy to Ty?

Jeśli tak, to wyślij na biuro@DTwSzkole.pl opis swojego doświadczenia w pracy z edukacją i DT (np. CV, linki do zrealizowanych projektów, itp.) i napisz w jakim zakresie chcesz współpracować. Co najbardziej chcesz robić? Z kim pracować? Co osiągnąć?

➡ Co będzie dalej?

Odpowiemy na wszystkie maile, a z wybranymi osobami umówimy się na rozmowę, żebyśmy mogli się trochę lepiej poznać.

Co się zadzieje potem, to już uzgodnimy razem 🙂