webinar: diagnoza potrzeb

Zapraszamy na kolejny webinar poświęcony wykorzystaniu design thinking w edukacji. Tym razem będziemy rozbierać na części pierwsze diagnozę potrzeb użytkowników.

Weźmiemy na warsztat narzędzia, które pozwalają tak zdefiniować potrzeby i przeramować wyzwanie, żeby dotyczyły rzeczywistego kontekstu, a jednocześnie dawały możliwość na wygenerowanie kreatywnych, innowacyjnych rozwiązań.

Szkolenie rozpocznie się 25 marca br. o godz. 19:00 i potrwa godzinę. Uczestnicy otrzymają elektroniczne materiały poszkoleniowe przygotowane do wykorzystania w codziennej pracy oraz zaświadczenie o udziale, jeśli zgłoszą taką chęć.

Ważne! Jeśli nie uda Ci się być z nami na żywo – nic nie szkodzi! Będziesz mieć dostęp do nagrania ze szkolenia przez miesiąc.

Nagranie z pierwszego, wprowadzającego do podejścia design thinking, webinaru możesz obejrzeć bezpłatnie w grupie Design Thinking w Edukacji (w zakładce video).

Komentarze po poprzednich szkoleniach:

  • “To było świetne, bardzo inspirujące dwie godziny! Dziękuję! Tyle pomysłów jest we mnie, że nie wiem od którego zacząć”
  • “Dziękuję za fajne spotkanie 🙂 pomysły się rodzą do pracy z uczniami”
  • “Nieograniczone możliwości widzę ;)”

Możesz wybrać:

  • bilet indywidualny
  • lub bilet grupowy, który daje dostęp do szkolenia dla 20 osób z jednej placówki

 

>>Rezerwuj swoje miejsce

 

>> Bieżące informacje o webinarze

 

Leave a Reply