eduScrum – współpraca, która dodaje skrzydeł

.

Obejrzyj nagranie webinaru przeprowadzonego w ramach konferencji online pt.

projektowanie rozwiązań dla edukacji, czyli design thinking po polsku 2021

.

.

Wyobraźcie sobie dzieci czujące się odpowiedzialne za wykonanie pracy, a nie obarczane odpowiedzialnością. Nikt im nie mówi co i kiedy mają robi, jedynie jaki jest oczekiwany efekt. One same chcą to robić. Praca domowa nie jest już dyktowana przez nauczyciela, ale zadana, kiedy uczniowie czują taką potrzebę.

Marta Orbitowska – certyfikowana trenerka eduScrum, Scrum Master, entuzjastka Agile i transformatorka tradycyjnego (taylorowskiego) podejścia do zarządzania zespołami na podejście zwinne, ukierunkowane na interakcje międzyludzkie, na produkt, jego jakość i wartość dla klienta. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT i w koordynowaniu pracy zespołów projektowych prowadzonych klasycznymi i zwinnymi metodami (Agile).

Danuta Idzikowska – nauczycielka z kilkunastoletnim doświadczeniem. Trenerka eduScrum. Brała udział w zakładaniu klas dwujęzycznych, a następnie koordynowała ich pracę. W poszukiwaniu nowoczesnych metod współpracy brała udział w kursie Pilgrims „How to be a teacher trainer?”, który odbył się w Wielkiej Brytanii. Widzi potrzebę zmian w edukacji i od kilku lat wdraża eduScrum w codziennej praktyce z uczniami.

Paulina Jarzyna – absolwentka Wydziału Pedagogiki i Pedagogiki Przedszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Trenerka eduScrum. Dąży do przekazywania najmłodszym rzetelnych informacji, propagowania nowoczesnej edukacji na miarę XXI wieku i efektywnej współpracy z wykorzystaniem zwinnych narzędzi.

.

Chcesz wykorzystać design thinking u siebie?

.