webinar: generowanie pomysłów

Na majowym webinarze dotyczącym wykorzystania design thinking w edukacji weźmiemy na warsztat kolejny etap procesu projektowego, czyli ideację.

Przyjrzymy się narzędziom i technikom wykorzystywanym podczas kreatywnych sesji generowania pomysłów. Omówimy jak się przygotować, jak zadbać o odpowiednią energię w grupie i jak uzyskać wartościowe pomysły, które będą fundamentem do budowania dopasowanych do potrzeb i jednocześnie niesztampowych rozwiązań.

Szkolenie rozpocznie się 13 maja br. o godz. 19:00 i potrwa półtorej godziny. Uczestnicy otrzymają elektroniczne materiały poszkoleniowe przygotowane do wykorzystania w codziennej pracy oraz zaświadczenie o udziale, jeśli zgłoszą taką chęć.

Ważne! Jeśli nie uda Ci się być z nami na żywo – nic nie szkodzi! Będziesz mieć dostęp do nagrania ze szkolenia przez miesiąc.

Nagranie z pierwszego, wprowadzającego do podejścia design thinking, webinaru możesz obejrzeć bezpłatnie w grupie Design Thinking w Edukacji (w zakładce video).

Komentarze po poprzednich szkoleniach:

  • “To było świetne, bardzo inspirujące dwie godziny! Dziękuję! Tyle pomysłów jest we mnie, że nie wiem od którego zacząć”
  • “Dziękuję za fajne spotkanie 🙂 pomysły się rodzą do pracy z uczniami”
  • “Nieograniczone możliwości widzę ;)”

Możesz wybrać:

  • bilet indywidualny
  • lub bilet grupowy, który daje dostęp do szkolenia dla 20 osób z jednej placówki

 

>>Rezerwuj swoje miejsce

 

>> Bieżące informacje o webinarze