warsztaty pokonferencyjne

Dla tych, którzy chcą uczyć się w działaniu.

 

Jeśli bezpłatne webinary w ramach konferencji “Projektowanie rozwiązań dla edukacji, czyli design thinking po polsku” Ci nie wystarczą i chcesz bardziej aktywnie zagłębić się w temat design thinking i dobrych doświadczeń, zapraszamy na pokonferencyjne warsztaty online.

Podczas zajęć w grupie z innymi nauczycielami przećwiczysz wybrany temat w praktyce. Mniejsze grupy to większa możliwość interakcji i intensywniejszy rozwój.

Warsztaty zaplanowane są w dniach 25 – 27 sierpnia 2025 r. Każde warsztaty trwają 3 godziny zegarowe (w tym przerwa). Dla Twojego komfortu wszystkie tematy proponujemy w dwóch terminach do wyboru: godz. 9-12 oraz 13-16.

 Uczestnicy obecni na warsztatach otrzymają zaświadczenie o udziale w formie elektronicznej.

Uczestnictwo w wybranym warsztacie wiąże się z opłatą w wysokości 198 zł.
Możesz skorzystać z odroczonej płatności przez PayPo lub Twisto.

 

 

Wybierz warsztaty dla siebie!

 

🔵 Generator pomysłów – jak wykorzystać AI do tworzenia innowacyjnych rozwiązań z uczniami

poniedziałek, 25 sierpnia 2025 r.

Warsztat praktyczny pokazujący, jak AI może wspierać burze mózgów, tworzenie person, map myśli czy rozwiązań prototypowych w pracy z uczniami. Uczestnicy nauczą się korzystać z narzędzi generatywnych m.in. Canva AI, ChatGPT, Microsoft Copilot oraz pracować na platformie MIRO do współtworzenia materiałów projektowych.

Warsztaty poprowadzi:

Małgorzata Małecka – Tomala – właścicielka firmy edukacyjnej Universee.pl oraz księgarni anglojęzycznej dla dzieci Universee Books. Wykładowca akademicki Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, szkoleniowiec, moderatorka design thinking, trenerka kreatywności i mind mappingu. Nauczycielka geografii i przyrody. Ekspertka z zakresu zarządzania projektami i budowania zespołu. W wolnym czasie prowadzi na FB grupę pn. „Kreatywne dziecko – pomysły i inspiracje dla rodziców”.

>> Zamawiam!

 

🔵 Aktywne nauczanie z wykorzystaniem design thinking – projektowanie zajęć dla dzieci z SPE

wtorek, 26 sierpnia 2025 r.

Nauczysz się stosować poszczególne etapy DT w planowaniu zajęć dla dzieci z SPE. Zdobędziesz praktyczne umiejętności tworzenia dostosowanych, atrakcyjnych scenariuszy zajęć. Rozwiniesz empatię i umiejętność obserwacji potrzeb uczniów. Nauczysz się pracy zespołowej i kreatywnego rozwiązywania problemów edukacyjnych. Opracujesz konkretne rozwiązania możliwe do wdrożenia w swojej codziennej pracy.

Warsztaty poprowadzi:

Katarzyna Szubstarska  – właścicielka szkoły językowej Triki na Języki. W pracy stawia na aktywne metody nauczania, które angażują uczniów i sprzyjają trwałemu przyswajaniu języka. 

 

 

>> Zamawiam!

 

🔵 Dobrostan przez całe życie a jakość życia

środa, 27 sierpnia 2025 r.

Podczas warsztatów zdobędziesz wiedzę i zbudujesz świadomość o tym, jak dbać o siebie i swój dobrostan, budować zdrowe relacje ze sobą i z innymi ludźmi, obserwować, a nie absorbować, zatroszczyć się o siebie holistycznie, samostanowić o sobie i mieć sprawczość. Popracujemy też nad tym jak ważne jest poczucie wewnętrznej kontroli nad własnym życiem i jak wspiera to budowanie siły w samej_ym sobie.

Warsztaty poprowadzi:

dr Dagmara Modrzejewska  – praktyk i naukowiec w jednej osobie. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do zrealizowania, bo uważa, że “chcieć znaczy móc”, jeśli się tylko myśli i działa w wymarzonym kierunku. Jest strategiem, wizjonerem, mentorem, audytorem i innowatorem. Ceni sobie myślenie poza schematami oraz interdyscyplinarną działalność. W 2021 r. zajęła wraz z zespołem II miejsce w hackatonie na innowację w edukacji “EdCamp” organizowanym przez EduLab.

>> Zamawiam!

 

>> Regulamin udziału w warsztatach 

 

 

Chcesz poznać design thinking jeszcze głębiej?