Ewa Tomczak

Main engine DT w Szkole gdzie od 2017 roku współtworzy nowatorskie rozwiązania edukacyjne dla uczelni wyższych,  szkół i przedszkoli wykorzystując narzędzia service design, myślenia projektanckiego oraz innych zwinnych podejść.

Animator zmian, który ulepsza od zawsze. Ma doświadczenie w inicjowaniu, planowaniu i wdrażaniu zmian w organizacjach, w tym usprawnianiu struktury organizacyjnej, wprowadzaniu nowych usług i produktów oraz kompleksowych działań marketingowych.

Moderator design thinking (DT), który od 2015 roku kompleksowo przygotowuje i prowadzi procesy projektowe, z pasją realizuje badania projektowe i z lekkością moderuje sesje warsztatowe. Od 2020 roku uczy innych jak zostać moderatorem i efektywnie prowadzić projekty zespołowe w podejściu DT.

Trener biznesu, który pomaga ludziom rozwijać swój potencjał od 2011 roku i podczas szkoleń, warsztatów oraz konferencji chętnie dzieli się doświadczeniem z innymi.

Pomysłodawczyni i organizatorka ogólnopolskiej konferencji online “Projektowanie rozwiązań dla edukacji, czyli design thinking po polsku”, którą rozwija konsekwentnie od 2019 roku.

Ciągły głód wiedzy pcha ją do dalszych poszukiwań nowych metod i perspektyw. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na wydziale Ekonomii, jest absolwentką Akademii Trenera Biznesu SET, trenerem zmian i trenerem międzykulturowym według standardów European Instutute for Intercultural Development (NL). Obecnie jest zaciekawiona tradycją possibility management oraz ustawieniami systemowymi.

Wartościami, które najbardziej ceni w życiu zawodowym, są: rozwój, relacje i wolność wyboru. Prywatnie kocha konie i salsę kubańską.

Jest przekonana, że nigdy nie jest za późno, jeśli tylko się chce.

Dane kontaktowe:

+48 888 493 077
et (at) dtwszkole.pl

Facebook

Linkedin

>> zapraszamy do rozmowy